Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Nabór na kursy: Obsługi wózków widłowych oraz Uprawnienia energetyczne do 1kV

rozwoj szkolnictwa zawodowego logoW związku z realizacją projektu "Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie zawodowe fachowców!" informuję, że przyjmowane są zgłoszenia na kursy: Obsługi wózków widłowych oraz Uprawnienia energetyczne do 1kV. W darmowych kursach mogą wziąć udział pełnoletni uczniowie naszej szkoły. Przewidziane są 2 tury dla każdego kursu – I tura w marcu, II tura w maju br. Regulamin naboru, formularz zgłoszeniowy oraz tematyka i zakres szkolenia umieszczone są w zakładce Projekt 8.3.1 na stronie szkolnej. Zgłoszenia chętnych tylko na formularzu zgłoszeniowym przyjmuje koordynator projektu pan Marek Chęciński.

Wyszukiwarka

Złota Tarcza - Technika

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2021”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Cyfrowa Szkoła 2020@


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSP


logo SKS ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms