Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Historyczny mecz w pięknej, nowo oddanej do użytku hali sportowej

PS otwarcie haliWe wtorek, 11 lutego 2020 roku nowo oddana do użytku hala sportowa przy ulicy Wojska Polskiego zapełniła się kibicami po brzegi. Grupa ponad 800 uczniów i gości była świadkiem pokazowego meczu siatkówki pomiędzy reprezentacjami chłopców ZSP Września i LO Września.

Uczniowie ZSP Września korzystają z Zaplecza Dydaktyczno-Sportowego (hali sportowej) od pierwszego dnia po Feriach Zimowych 2020 roku. We wtorek, 11 lutego doszło do nieoficjalnego otwarcia hali sportowej. Trybuny prawie do ostatniego miejsca zapełnili uczniowie ZSP Września, zaproszeni uczniowie LO Września oraz przybyli goście. Powodem było rozegranie pokazowego meczu siatkówki pomiędzy reprezentacjami ZSP Września i LO Września.

Pod względem sportowym oba zespoły pokazały bardzo wyrównany i wysoki poziom. Zaplanowany na ok. 90. min mecz zakończył się wygraną uczniów ZSP Września w stosunku 2:1 (30:32, 25:21, 25:19). Nie o wynik jednak chodziło, a o sprawdzenie możliwości hali i jej akustyki. Okazało się, że wszystko funkcjonuje na bardzo wysokim poziomie. Mecz sędziował były nauczyciel wychowania fizycznego w ZSP Września, sędzia pan Stanisław Stefański. Kibiców do spontanicznego dopingu i zabawy na trybunach porwał natomiast zajmujący się profesjonalnym prowadzeniem meczów Plus Ligi, absolwent ZSP Września pan Artur Sławski.

Oficjalne otwarcie hali zaplanowano na 13 marca 2020 roku.

GALERIA


Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms