Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Klasa III TM rozpoczęła przygotowania świąteczne, a Wy?

logo paczkaUczniowie klasy III TM (technik mechanik) wraz z wychowawczynią rozpoczęli przygotowania świąteczne od przygotowania paczki w ramach III edycji Paczki dla Dzieciaka na Święta od Strażaka. Akcja jest realizowana przez Ochotników Straży Pożarnej (w klasie jest kilku), którzy chcą nieść pomoc chorym dzieciom przebywającym w szpitalach. Przekazują małym pacjentom zabawki i artykuły szkolne. Chcą w ten sposób okazać swoją życzliwość i wsparcie dla najmłodszych. Może macie ochotę dołączyć? Wszelkich informacji udziela Dominik Zamiara z klasy III TM.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap