Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Klasa III TM rozpoczęła przygotowania świąteczne, a Wy?

logo paczkaUczniowie klasy III TM (technik mechanik) wraz z wychowawczynią rozpoczęli przygotowania świąteczne od przygotowania paczki w ramach III edycji Paczki dla Dzieciaka na Święta od Strażaka. Akcja jest realizowana przez Ochotników Straży Pożarnej (w klasie jest kilku), którzy chcą nieść pomoc chorym dzieciom przebywającym w szpitalach. Przekazują małym pacjentom zabawki i artykuły szkolne. Chcą w ten sposób okazać swoją życzliwość i wsparcie dla najmłodszych. Może macie ochotę dołączyć? Wszelkich informacji udziela Dominik Zamiara z klasy III TM.

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap