Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Zbiórka świąteczna dla podopiecznych w Mielżynie

angel 564351 1920Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia chcielibyśmy sprawić radość podopiecznym Domu Pomocy Społecznej w Mielżynie. W dniach od 2 do 13 grudnia 2019 roku przeprowadzana będzie w naszej szkole zbiórka świąteczna. Wszyscy, którzy chcieliby pomóc, proszeni są o przynoszenie środków czystości i artykułów chemicznych. Potrzebne są m.in. proszki do prania, szampony, żele pod prysznic, środki czyszczące itd. Wyżej wymienione artykuły można przynosić do gabinetów pedagogów oraz do pani Anny Jankowskiej, sala 307.
Już teraz serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie!

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap