Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Rejestracja Potencjalnych Dawców Szpiku DKMS

DKMSSerdecznie zapraszamy pełnoletnich uczniów oraz pracowników szkoły do zarejestrowania się do bazy potencjalnych dawców szpiku kostnego, w piątek 29 listopada 2019 roku, od godz. 8:30 do 12:00 w sali 108. Wszelkich informacji na temat rejestracji udzielają koordynatorzy i wolontariusze wydarzenia. Zapraszamy! To tylko kilka minut a można uratować komuś życie!

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap