Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Stypendia dla uczniów ZSP

stypendiaW dniu 20 listopada 2019 roku, w auli Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza, władze Powiatu Wrzesińskiego wręczyły stypendia edukacyjne i motywacyjne dla uczniów szkół ponadpodstawowych za wybitne osiągnięcia naukowe. Wśród stypendystów, jak co roku, znaleźli się również reprezentanci naszej szkoły, łącznie dwudziestu siedmiu (stypendium edukacyjne) oraz czternastu (stypendium motywacyjne).

Następnego dnia, w czwartek 21 listopada, zostały oficjalnie wręczone również stypendia sportowe, za wybitne osiągnięcia sportowe na arenie ogólnopolskiej, a nawet międzynarodowej. Te stypendia otrzymało dwunastu uczniów z naszej szkoły.

Cała społeczność szkolna serdecznie gratuluje młodym stypendystom, życząc dalszych sukcesów edukacyjnych, naukowych i sportowych.

Fotorelacja na stronie Powiatu Wrzesińskiego...

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap