Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Profilaktyka raka piersi

logo profilaktykaW Zespole Szkół Politechnicznych odbyło się spotkanie z przedstawicielką Wrzesińskiego Stowarzyszenia Klubu Amazonek, która razem z panią położną przeprowadziła prelekcję na temat profilaktyki raka piersi. Celem spotkania było poszerzenie wiedzy na temat nowotworów oraz uświadomienie, że nowotwór piersi nie jest wyrokiem, a jedynym i najskuteczniejszym sposobem na wczesne wykrycie i efektywne zapobieganie rozwojowi choroby jest regularne wykonywanie badań profilaktycznych.

Przedstawiona została prezentacja dotycząca przyczyn zachorowań na nowotwory piersi, częstotliwości ich występowania oraz sposobów leczenia. Panie prowadzące wyjaśniły, że nowotwory piersi dotyczą nie tylko kobiet i dziewcząt, ale też mężczyzn. Chętni uczniowie mogli zapoznać się ze sposobami samobadania piersi, ćwicząc na fantomach.

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap