Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Las powróci - sztafeta pokoleń

logo las 2019W sobotę 5 października 2019 roku uczniowie klasy II TM (technik mechanik) wraz z wychowawcą brali udział w jesiennej edycji akcji sadzenia lasu "Las powróci - sztafeta pokoleń". To inicjatywa mająca na celu odnowienie fragmentów lasu, które zostały zniszczone w czasie "Nawałnicy 100-lecia" w sierpniu 2017 roku. Sadzenie drzewek odbyło się w leśnictwie Słomówko należącego do Nadleśnictwa Czerniejewo.

W pracach udział wzięli również samorządowcy z Wrześni, okoliczni mieszkańcy i wielu rodziców ze swoimi dziećmi. Organizatorzy dla wszystkich uczestników zapewnili sadzonki sosny, klonu, dębu oraz sprzęt do prac i ciepły posiłek. Pomimo niesprzyjającej pogody wspólnie posadziliśmy ok. 1 ha powierzchni lasu.

Miłosz Bojański

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap