Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Uczniowie klasy III TE w Poznaniu

logo wycieczka PoznańDnia 7 października 2019 roku młodzież trzeciej klasy "elektronika" wraz ze swoim wychowawcą panem dyrektorem Markiem Chęcińskim i ks. Leszkiem Zychem udała się na zwiedzanie Poznania. Na wędrownym szlaku znalazły się Cytadela i Stare Miasto wraz z katedrą oraz kryptami królów i książąt Polski.

 

 

 

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap