Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Dzień Otwarty Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

logo DO PPPPoradnia Psychologiczno-Pedagogiczna we Wrześni zaprasza 18 października 2019 roku na Dzień Otwarty do swojej siedziby przy ul. Leśnej 10. W programie m.in. warsztaty i wykłady dla rodziców i nauczycieli: Komunikacja małego dziecka - kiedy szukać pomocy? Jak radzić sobie z trudnymi emocjami dzieci? Przemoc w sieci – czy to zagraża mojemu dziecku? Gry i zabawy rozwijające umiejętność uważnego patrzenia. Szczegóły na plakacie...

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms