Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Dzień Otwarty Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

logo DO PPPPoradnia Psychologiczno-Pedagogiczna we Wrześni zaprasza 18 października 2019 roku na Dzień Otwarty do swojej siedziby przy ul. Leśnej 10. W programie m.in. warsztaty i wykłady dla rodziców i nauczycieli: Komunikacja małego dziecka - kiedy szukać pomocy? Jak radzić sobie z trudnymi emocjami dzieci? Przemoc w sieci – czy to zagraża mojemu dziecku? Gry i zabawy rozwijające umiejętność uważnego patrzenia. Szczegóły na plakacie...

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap