Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wybory do Młodzieżowej Rady Powiatu

zsp box2 października 2019 roku odbędą się wybory do Młodzieżowej Rady Powiatu, która ma być organem opiniodawczym i doradczym w sprawach młodzieży. Kandydować i głosować mogą wszyscy uczniowie naszej Szkoły. Wszystkich chętnych, którzy zamierzają startować w tych wyborach, zapraszam na spotkanie informacyjne we wtorek 10.09.2019. do sali 306.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
3
5
6
2019-09-16 09:59:03

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap