Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Zaproszenie od pedagogów szkolnych

logo pedagodzyW roku szkolnym 2019/2020 uczniowie, rodzice oraz nauczyciele mogą korzystać z pomocy i wsparcia dwóch pedagogów pracujących w naszej szkole: pani Ewy Kujawskiej oraz pana Piotra Jóźwiaka. Godziny pracy pedagogów kliknij tutaj! Serdecznie zapraszamy.

 

 

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
3
5
6
2019-09-16 09:59:03

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap