Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Zaproszenie od pedagogów szkolnych

logo pedagodzyW roku szkolnym 2019/2020 uczniowie, rodzice oraz nauczyciele mogą korzystać z pomocy i wsparcia dwóch pedagogów pracujących w naszej szkole: pani Ewy Kujawskiej oraz pana Piotra Jóźwiaka. Godziny pracy pedagogów kliknij tutaj! Serdecznie zapraszamy.

 

 

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap