Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Kiermasz podręczników

kiermasz podrecznikowZbiórka podręczników na kiermasz odbędzie się w bibliotece szkolnej w dniach 3-12 września 2019 roku. Każda książka musi być podpisana (imię, nazwisko, obecna klasa, cena). Od każdej książki Samorząd Szkolny pobiera opłatę w wysokości 1 zł. Kiermasz odbędzie się w dniach 17-20 września. Książki będzie można kupić od drugiej do piątej przerwy w sali 111 (parter nowego budynku). Podsumowanie nastąpi po 20 września.

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap