Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

logo miniaturka 2019 2020Inauguracji nowego roku szkolnego towarzyszyło cierpliwe zmierzenie się z trudem zapozowania do kilkusetosobowej zbiorowej fotografii. Jest to zdjęcie na swój sposób historyczne, ponieważ znaleźć można na nim tzw. "podwójny rocznik" pierwszoklasistów - ostatnich absolwentów gimnazjum oraz pierwszych absolwentów reaktywowanej ośmioletniej szkoły podstawowej. Klikając miniaturkę po lewej stronie, można pobrać w dużej rozdzielczości pamiątkowe zdjęcie.

Dostrzec można także liczną (najliczniejszą od lat) grupę nowych nauczycieli, którzy 1 września 2019 roku rozpoczęli pracę w naszej szkole. Wszystkim życzymy, aby w nowych murach jak najprędzej odnaleźli swoje miejsce i poczuli się w nich naprawdę "u siebie". 

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap