Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Rowery, kajaki, żaglówka - kolejny udany obóz uczniów ZSP Września

Oboz Przybrodzin 2019 5Już po raz piętnasty z rzędu grupa uczniów Zespołu Szkół Politechnicznych we Wrześni wzięła udział w obozie rowerowo-kajakowo-żeglarskim. Od kilku lat bazą wypadową dla przeprowadzenia zaplanowanych zajęć jest Pensjonat "Bogdanka" w Przybrodzinie.

Terenem, na którym zrealizowano wszystkie zajęcia było Jezioro Powidzkie i Powidzki Park Krajobrazowy. Uczestnikami, którzy w dniach od 3 do 6 czerwca 2019 roku brali udział w wycieczkach rowerowych, zaznajamiali się z podstawami żeglowania i kajakarstwa turystycznego byli uczniowie Zespołu Szkół Politechnicznych we Wrześni. W trakcie obozu przeprowadzono również turnieje siatkówki plażowej. Biorąc pod uwagę to, że pogoda w tym roku uczestnikom niesamowicie dopisała, było także plażowanie i kąpiele w jeziorze.

Na początku uczestników obozu czekała ponad 30 km przeprawa rowerowa z Wrześni do Przybrodzina. Potem było mnóstwo innych zajęć, w tym spływy kajakowe i żeglowanie po Jeziorze Powidzkim. Na koniec uczestników ponownie czekało przebycie trzygodzinnej trasy rowerowej z Przybrodzina do Wrześni.

Obóz zorganizowali i przeprowadzili nauczyciele ZSP Września, panowie Robert Czerniak, Przemysław Trubacz i Dariusz Mordal.

Dzięki staraniom organizatorów pobyt uczniów jako "Obóz rowerowo-kajakowo-żeglarski "Powidzki Park Krajobrazowy 2019" współfinansowany był ze środków Powiatu Wrzesińskiego w ramach umowy nr NPZ.526.4.9.2019 z dnia 20 marca 2019 roku.

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms