Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Sukces reprezentantów ZSP w siatkówce plażowej

PS Final Licealiady 2019Po dobrych występach w Finale Rejonu Poznań Teren Wschód w Siatkówce Plażowej para dziewcząt i chłopców reprezentujących ZSP Września wzięła udział w finale wojewódzkim. Oba duety ostatecznie uplasowały się na dzielonym V-VI miejscu w województwie.

Podczas zorganizowanego we Wrześni w dniu 22 maja 2019 roku Finału Rejonu Poznań Teren Wschód w Siatkówce Plażowej znakomicie zaprezentowali się reprezentanci ZSP Września. Para Natalia Kaniewska (kl. II TEK) – Wiktoria Jagodzińska (kl. II TB) wygrała wszystkie swoje mecze zdobywając mistrzostwo rejonu i awans do finału wojewódzkiego. Duet Mariusz Rychlewski (kl. IV TAI) – Konrad Duczkowski (kl. III TE) dał się pokonać dopiero w pojedynku finałowym reprezentantom LO Września, zdobywając wicemistrzostwo w rejonie i awans do finału wojewódzkiego.

Finał Wojewódzki XX Licealiady w Siatkówce Plażowej Dziewcząt i Chłopców zorganizowany został w dniu 5 czerwca 2019 roku we Wrześni. Do naszego miasta przyjechało po 15 najlepszych par z Wielkopolski w kategorii dziewcząt i chłopców. Reprezentanci ZSP nie zdołali przebić się do finałowej czwórki zawodów. Swój udział w rywalizacji zakończyli na dzielonym miejscu V-VI. Wielki sukces w zawodach odnieśli reprezentanci LO Września, którzy zdobyli złoty medal.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap