Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Farty Ośka – zwycięzcami Szkolnej Ligii Piłki Siatkowej Trójek Mieszanych

Pilka siatkowa trojek mieszanychDziewięć drużyn od początku lutego do połowy maja 2019 roku rywalizowało w Szkolnej Lidze Piłki Siatkowej Trójek Mieszanych. W każdym trzyosobowym składzie grała jedna dziewczyna. Pojedynki odbywały się w systemie „każdy z każdym”. Tytuł mistrzowski zdobyła drużyna pod nazwą Farty Ośka w składzie: Natalia Kaniewska, Aleksander Hyżorek, Krystian Stankowski. 

Następne miejsca wywalczyli: drugie – Tibijscy Wojownicy (Laura Plewińska, Konrad Duczkowski, Mariusz Rychlewski), trzecie – Piękni i Bestia (Barbara Machnik, Michał Wasiewicz, Kamil Wizła), czwarte – Amarena (Agnieszka Grygier, Szymon Orzechowski, Brajan Zehner). Nagrodzenie wymienionych drużyn nastąpi w dniu zakończenia roku szkolnego, tj. 19 czerwca 2019 roku. Organizatorami rozgrywek byli nauczyciele wychowania fizycznego pan Maciej Głowacki i pan Grzegorz Machiński. 

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap