Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wojewódzki Konkurs Wiedzy Morskiej

kolo sterowe

W Konkursie Wiedzy Morskiej na szczeblu powiatowym drużyna z ZSP zajęła I miejsce. Szkołę reprezentowali: Nikola Pirańska z kl. I TEK (technik ekonomista), Piotr Jałocha z kl. II TI (technik informatyk), Jakub Karbowiak z kl. II TI (technik informatyk) oraz Mikołaj Szalbierz z kl. II TI (technik informatyk). Liczba zdobytych punktów przez Nikolę Pirańską i Jakuba Karbowiaka pozwoliła im uzyskać kwalifikacje do współzawodnictwa wojewódzkiego.

W zmaganiach wojewódzkich uczestnicy rywalizowali w następujących konkurencjach: pływanie – 50 m, strzelanie z wiatrówki – 10 strzałów, wiązanie węzłów żeglarskich – 30 węzłów w czasie 5 minut, a także musieli wykazać się wiedzą morską w teście składającym się z 30 pytań. Zespół zdobył drugie miejsce, ustępując tylko gospodarzowi konkursu ze Śremu. Gratulujemy!

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap