Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Koszykarki ZSP Września z wicemistrzostwem

PK Mistrzostwa Powiatu 2019Podczas rozegranych w czwartek 28 lutego 2019 roku Mistrzostw Powiatu Wrzesińskiego w Koszykówce Dziewcząt, najlepsza okazała się ekipa Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących. Reprezentantki Zespołu Szkół Politechnicznych uplasowały się na drugim miejscu.

Turniej w ramach XX Licealiady zorganizowano w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza we Wrześni. Do rywalizacji przystąpiły trzy zespoły. Turniej był niezwykle emocjonujący. W pierwszym swoim meczu koszykarki ZSP Września przegrały z ZSTiO 31:32. Na 2 sekundy do końca meczu Weronika Osajda wykonywała dwa rzuty wolne, niestety trafiła tylko jeden z nich i nasze zawodniczki przegrały jednym punktem. W drugim pojedynku nasze dziewczyny zdemolowały koleżanki z LO Września wygrywając 58:17.

Wyniki  meczów
LO Września – ZSTiO Września 22:48
ZSP Września – ZSTiO Września 31:32
ZSP Września – LO Września 58:17

Klasyfikacja końcowa turnieju
1. ZSTiO Września 2:0
2. ZSP Września 1:1
3. LO Września 0:2

Reprezentacja ZSP Września zagrała w składzie: Agata Majchrzak, Klaudia Plucińska, Weronika Osajda, Weronika Krzyżanowska, Natalia Kubiaczyk, Justyna Sobczak, Julia Klechammer. Opiekunem zespołu był pan Maciej Głowacki.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap