Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Reprezentacja I TM najlepsza w Szkolnej Lidze Tenisa Stołowego

Szkolna Liga 2019Rozgrywki w ramach Szkolnej Ligi Tenisa Stołowego dobiegły końca. Tegorocznymi zwycięzcami okazali się reprezentanci klasy I TM (technik mechanik). W rozgrywkach udział wzięło 13 klasowych reprezentacji. W rundzie zasadniczej rozegrano 24 mecze, które pozwoliły wyłonić sześć najlepszych ekip do fazy finałowej. W fazie finałowej grano systemem każdy z każdym, rozegrano 15 spotkań. Mistrzami Ligi Tenisa Stołowego okazali się Dominik Podlewski i Przemysław Waśkowiak.

Drugie miejsce przypadło tenisistom z klasy II TB (technik budownictwa) – Miłoszowi Sawa i Robertowi Urbaniakowi. Ostanie miejsce na podium zajęli reprezentanci klasy II TM (technik mechanik) – Dominik Szymański i Damian Rezler. Zawody zorganizował i przeprowadził pan Zbigniew Nawrocki.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap