Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Indywidualny mistrz ZSP w tenisie stołowym wyłoniony

PS Mistrzostwa ZSP 2019Podczas ferii zimowych, 14 stycznia 2019 roku w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni przeprowadzono Indywidualne Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym. Mistrzem ZSP został Dominik Szymański z klasy III TM (technik mechanik). Zawody, których organizatorem był nauczyciel wychowania fizycznego w ZSP pan Zbigniew Nawrocki, rozegrano systemem każdy z każdym.

Klasyfikacja końcowa mistrzostw:
1. Dominik Szymański (III TM) 7 pkt
2. Dominik Podlewski (I TM) 6 pkt
3. Miłosz Sawa (II TB) 5 pkt
4. Kacper Jaskólski ((I TE) 3 pkt
5. Paweł Dederko (II TM) 3 pkt
6. Michał Wołoszyn 2 pkt
7. Klaudiusz Szklarkowski 2 pkt
8. Adrian Szklarkowski 0 pkt

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap