Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Rusza kolejna edycja Szkolnej Ligi Piłki Nożnej w ZSP

Pn Mistrzostwa 2016 17DSC 0087Od połowy marca 2019 roku rozpoczną się rozgrywki Szkolnej Ligi Piłki Nożnej w ZSP Września. Zgłoszeń drużyn chcących uczestniczyć w rozgrywkach należy dokonać do dnia 7 marca. Uczestnikami rozgrywek mogą być drużyny składającej się z uczniów wrzesińskich szkół ponadgimnazjalnych. Przed przystąpieniem do pierwszego meczu każda z drużyn jest zobowiązana do dostarczenia organizatorom składu. System rozgrywek dopasowany zostanie do liczby zgłoszonych drużyn. Organizatorami ligi są nauczyciele wychowania fizycznego w ZSP Września: pan Robert Czerniak i pan Przemysław Trubacz.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap