Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Siatkarze ZSP Września z trzecim tytułem mistrzowskim pod rząd

PS siatkarze ZSPPodczas rozegranych w piątek 15 lutego 2019 roku Mistrzostw Powiatu Wrzesińskiego w Siatkówce najlepsza, po raz trzeci z rzędu, okazała się ekipa Zespołu Szkół Politechnicznych. Turniej w ramach XX Licealiady zorganizowano w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza. Po raz pierwszy od wielu lat do rywalizacji nie przystąpiły cztery zespoły, a tylko trzy. Zabrakło reprezentantów Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących.

W rywalizacji najlepsi okazali się siatkarze Zespołu Szkół Politechnicznych, którzy po 3:0 pokonali zarówno drużynę Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 jak i Liceum Ogólnokształcącego. Drugie miejsce przypadło reprezentacji LO Września, która 3:0 pokonała ZSZ nr 2.

Wyniki meczów
LO Września – ZSZ nr 2 Września 3:0 (25:15, 25:14, 25:22)
ZSP Września – ZSZ nr 2 Września 3:0 ( 25:19, 25:21, 25:14)
ZSP Września – LO Września 3:0 ( 25:14, 25:20, 26:24)

Klasyfikacja końcowa turnieju
1. ZSP Września 2 4 6:0
2. LO Września 2 2 3:3
3. ZSZ nr 2 Września 2 0 0:6

Reprezentacja ZSP Września zagrała w składzie: Jakub Kowalczykiewicz, Konrad Duczkowski, Krystian Stankowski, Filip Fibich, Mariusz Rychlewski, Aleksander Hyżorek, Jakub Kubczak, Mateusz Wiśniewski, Jędrzej Ignasiak, Wiktor Wąsak (libero). Opiekunem zespołu był pan Robert Czerniak.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap