Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Liga Piłki Siatkowej Trójek Mieszanych

Pilka siatkowa trojek mieszanychDo Ligi Piłki Siatkowej Trójek Mieszanych zgłoszonych jest dziewięć zespołów. W rozgrywkach systemem każdy z każdym zostanie rozegranych 36 spotkań. Mecze będą rozgrywane do 21 punktów do trzech wygranych setów. Rywalizacja odbywać się będzie w poniedziałki i środy o godzinie 14.45. W przypadku nieobecności jednej z drużyn, następuje walkower dla drużyny obecnej w stosunku 3:0 (21:0, 21:0, 21:0).

Poniżej podany jest terminarz rozgrywek. Podsumowanie współzawodnictwa nastąpi w maju, a o zwycięstwie będzie decydować w kolejności: ilość wygranych meczy, różnica setów, różnica punktów, bezpośredni pojedynek.

  1. Tibijscy Wojownicy: Laura Plewińska 2 TB (technik budownictwa), Konrad Duczkowski 3 TE (technik elektronik), Mariusz Rychlewski 4 AI (technik informatyk).
  2. Piękni i Bestia: Barbara Machnik 3 TEK (technik ekonomista), Michał Wasiewicz 3 TEK (technik ekonomista), Kamil Wizła 3 TEK (technik ekonomista).
  3. Jagody: Wiktoria Jagodzińska 2 TB (technik budownictwa), Jakub Kowalczykiewicz 3 TB (technik budownictwa), Mateusz Wiśniewski 3 TAI (technik informatyk).
  4. FC Barcelona: Martyna Dudkiewicz 2 TEK (technik ekonomista), Jakub Fibich 1 TE (technik elektronik), Jakub Kubczak 1 TE (technik elektronik).
  5. Farty Ośka: Natalia Kaniewska 2 TEK (technik ekonomista), Krystian Stankowski 2 TB (technik budownictwa), Aleksander Hyżorek  2TM (technik mechanik).
  6. WWW.: Joanna Wawrowska 3 TI (technik informatyk), Dawid Woźniak 3 TI (technik informatyk), Kacper Wydra 3 TI (technik informatyk).
  7. FC Po Nalewce: Nikola Pirańska 1 TEK (technik ekonomista), Marcin Graczyk 2 mpr (mechanik precyzyjny), Krzysztof Kryszak 1 TB (technik budownictwa).
  8. Rzeźnicy Marcina: Julia Żurawska 2 TEK (technik ekonomista), Kacper Karcz 2 TE (technik elektronik), Daniel Pawłowski 2 TE (technik elektronik).
  9. Amarena: Agnieszka Grygier 2 TEK (technik ekonomista) Szymon Orzechowski 2 TM (technik mechanik), Brajan Zehner 2 TM (technik mechanik).

Terminarz rozgrywek:

LUTY

Jagody - Rzeźnicy Marcina 0 -3  (0 : 21, 0 : 21, 0 : 21)

FC Barcelona - FC Po Nalewce 3 : 0  (21 : 0, 21 : 0, 21 : 0) 

Farty Ośka - WWW. 3 - 0  (21 : 3, 21 : 15, 21 : 14)

Piękni i Bestia - FC Po Nalewce 3 : 2  (16 : 21, 21 : 17, 21 : 17, 20 : 22, 15 : 11)

Tibijscy Wojownicy - Rzeźnicy Marcina 3 : 0  (21 : 8, 21 : 13, 21 : 8)

Farty Ośka - FC Po Nalewce 3 : 0  (21 : 0, 21 : 0, 21 : 0)

Piękni i Bestia - Farty Ośka 0 : 3  (4 : 21, 6 : 21, 6 : 21)

Tibijscy Wojownicy - FC Po Nalewce 3 : 0  (21 : 9, 21 : 13, 21 : 14)

Rzeźnicy Marcina - WWW. 1 : 3  (20 : 22, 21 : 19, 14 : 21, 9 : 21) 

Amarena - Farty Ośka 0 : 3  (8 : 21, 17 : 21, 13 : 21)


MARZEC

FC Po Nalewce - Amarena 0 : 3  (0 : 21, 0 : 21, 0 : 21)

Tibijscy Wojownicy - Farty Ośka 0 : 3  (0 : 21, 0 : 21, 0 : 21)

WWW. - FC Barcelona 0 : 3  (0 : 21, 0 : 21, 0 : 21) 

FC Po Nalewce - Jagody 0 : 3  (0 : 21, 0 : 21, 0 : 21)

Rzeźnicy Marcina - Piękni i Bestia 3 : 1  (21 : 15, 21 : 12, 13 : 21, 21 : 19)

Tibijscy Wojownicy - FC Barcelona 3 : 0  (21 : 17, 21 : 7, 22 : 20)

Farty Ośka - Jagody 3 : 1  (21 : 18, 21 : 14, 17 : 21, 22 : 20)

Rzeźnicy Marcina - Amarena 0 : 3  (14 : 21, 18 : 21, 11 : 21) 


25.03 (1-3, 2-9)
27.03 (4-2, 1-9)

KWIECIEŃ

01.04 (6-9, 3-6)
03.04 (7-8, 4-5)
08.04 (1-2, 3-4, 6-2)
10.04 (4-9, 2-3, 9-3)

MAJ

13.05 (5-8, 1-6)
15.05 (6-7, 8-4)

L.P. ZESPÓŁ WYGRANE MECZE WYGRANE SETY STRACONE SETY RÓŻNICA SETÓW ZDOBYTE PUNKTY STRACONE PUNKTY MAŁE PUNKTY
1. Tibijscy Wojownicy 3 9 3 6 190 172 18
2. Piękni i Bestia 1 4 8 -4 176 227 -51
3. Jagody 1 4 6 -2 136 144 -8
4. FC Barcelona 2 6 3 3 170 64 106
5. Farty Ośka 6 18 1 17 396 159 237
6. WWW 1 3 7 -4 115 190 -75
7. FC Po Nalewce 0 2 18 -16 124 408 -284
8. Rzeźnicy Marcina 2 7 10 -3 275 276 -1
9. Amarena 2 6 3 3 164 106 58

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSP



bip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap