Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Zapisy do ligi piłki siatkowej trójek mieszanych

Pilka siatkowa trojek mieszanychRozpoczynamy zapisy do ligi piłki siatkowej trójek mieszanych. W trzyosobowym zespole mogą występować uczniowie z różnych klas i musi znajdować się co najmniej jedna dziewczyna. Mecze zostaną rozgrywane na połowie szerokości lecz na całej długości boiska do piłki siatkowej. Podczas zapisywania się u nauczycieli wychowania fizycznego należy podać nazwę zespołu. Za organizację rozgrywek odpowiedzialni są pan Maciej Głowacki i pan Grzegorz Machiński.

Zgłoszenia zespołów zostaną zakończone w środę 19 grudnia 2018 roku. Dzień później, w czwartek 20 grudnia 2018 roku o godzinie 10.20 w sali tenisa stołowego przedstawiony zostanie system rozgrywek i będzie przeprowadzone losowanie.

Zapraszamy na to spotkanie przedstawicieli zespołów.

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap