Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Zapisy do ligi piłki siatkowej trójek mieszanych

Pilka siatkowa trojek mieszanychRozpoczynamy zapisy do ligi piłki siatkowej trójek mieszanych. W trzyosobowym zespole mogą występować uczniowie z różnych klas i musi znajdować się co najmniej jedna dziewczyna. Mecze zostaną rozgrywane na połowie szerokości lecz na całej długości boiska do piłki siatkowej. Podczas zapisywania się u nauczycieli wychowania fizycznego należy podać nazwę zespołu. Za organizację rozgrywek odpowiedzialni są pan Maciej Głowacki i pan Grzegorz Machiński.

Zgłoszenia zespołów zostaną zakończone w środę 19 grudnia 2018 roku. Dzień później, w czwartek 20 grudnia 2018 roku o godzinie 10.20 w sali tenisa stołowego przedstawiony zostanie system rozgrywek i będzie przeprowadzone losowanie.

Zapraszamy na to spotkanie przedstawicieli zespołów.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap