Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Piłkarze ZSP Września z miejscem na podium w finale rejonu

Pn Finał Rejonu 2018Po zdobyciu mistrzostwa powiatu reprezentanci Zespołu Szkół Politechnicznych we Wrześni wzięli udział w Finale Rejonu Poznań Teren Wschód w Halowej Piłce Nożnej – XX Licealiady. Udział w zawodach wrześnianie zakończyli na trzecim miejscu.

Po raz pierwszy od wielu lat zawody na poziomie finału rejonu w piłce halowej rozegrane zostały we Wrześni. Organizatorem był ZSP Września. Turniej, który odbył się 19 listopada 2018 roku gościnie przeprowadzony został w hali sportowej Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 1 we Wrześni.

W Finale Rejonu Poznań Teren Wschód w Halowej Piłce Nożnej udział wzięło pięć drużyn, które zdobyły mistrzostwo w rozgrywkach w powiecie gnieźnieńskim, jarocińskim, śremskim, średzkim i wrzesińskim. Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje Zespołu Szkól Politechnicznych we Wrześni, Zespołu Szkół Ekonomicznych w Śremie, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie, Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego w Środzie Wielkopolskiej i Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Trzemesznie.

Grano systemem każdy z każdym zgodnie z przepisami gry ustalonymi przez SZS "Wielkopolska". Przed rozpoczęciem rywalizacji organizator ustalił kolejność rozgrywania meczów. Przy obecności opiekunów drużyn uczestniczących w zawodach dokonano przedmeczowej odprawy oraz losowania.               

Wyniki kolejno rozgrywanych meczów

ZSZ nr 2 Jarocin – CKZiU Środa Wlkp. 1:1

ZSOiZ Trzemeszno – ZSE Śrem 1:0

ZSZ nr 2 Jarocin – ZSP Września 4:2

CKZiU Środa Wlkp. ZSZiO Trzemeszno 2:0

ZSE Śrem – ZSP Września 2:2

ZSZ nr 2 Jarocin – ZSOiZ Trzemeszno 2:0

CKZiU Środa Wlkp. – ZSE Śrem 3:1

ZSOiZ Trzemeszno – ZSP Września 0:2

ZSZ nr 2 Jarocin – ZSE Śrem 2:3

CHZiU Środa Wlkp. – ZSP Września 3:2

Turniejowa tabela

1

2

3

4

5

Bz

Bs

Pkt

Miejsce

1. ZSZ nr 2 Jarocin

x

1:1

2:0

2:3

4:2

9

6

7

II

2. CKZiU Środa Wlkp

1:1

x

2:0

3:1

3:2

9

4

10

I

3. ZSOiZ Trzemeszno

0:2

0:2

x

1:0

0:2

1

6

3

V

4. ZSE Śrem

3:2

1:3

0:1

x

2:2

6

8

4

IV

5. ZSP Września

2:4

2:3

2:0

2:2

x

8

9

4

III

Klasyfikacja końcowa turnieju

1. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego - Środa Wielkopolska

2. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 - Jarocin

3. Zespół Szkół Politechnicznych - Września

4. Zespół Szkół Ekonomicznych - Śrem

5. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych - Trzemeszno

Po zakończeniu rozgrywek dokonano ich uroczystego podsumowania. Nagrody i dyplomy uczestnikom wręczał dyrektor Zespołu Szkół Politechnicznych we Wrześni pan Bogdan Nowak. Trzy najlepsze drużyny oprócz dyplomów otrzymały pamiątkowe puchary. Trzej wyróżniający się zawodnicy w kategorii bramkarz, strzelec, najlepszy zawodnik otrzymali nagrody rzeczowe i statuetki. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Piotra Skrobańskiego (CKZiU Środa Wlkp.), najlepszym bramkarzem Filipa Lesińskiego (CKZiU Środa Wlkp.). Królem strzelców został Jakub Nowak (ZSP nr 2 Jarocin).

Dzięki staraniom organizatorów pamiątkowe puchary i statuetki dla wyróżnionych zawodników ufundowane zostały przez firmę Astat Sp.z o.o z siedzibą w Poznaniu. Nagrody rzeczowe dla wyróżnionych i słodkie upominki dla wszystkich uczestników turnieju ufundowane zostały przez Powiat Wrzesiński.

Turniej przeprowadził nauczyciel wychowania fizycznego w ZSP Września pan Robert Czerniak.

Reprezentacja ZSP wystąpiła w składzie: Jakub Ziółkowski – Mikołaj Jankowski, Adam Królak, Patryk Krzyżanowski, Łukasz Nowak, Hubert Radziejewski, Dawid Szymański, Dominik Szymański, Szymon Walkowiak, Jakub Zielonka.

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap