Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Piłkarze ZSP Września z mistrzostwem powiatu

Pn Mistrzostwa Powiatu 2018 19Sukcesem reprezentacji Zespołu Szkół Politechnicznych we Wrześni zakończyły się Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych 2018/2019. Politechnicy wygrali wszystkie swoje mecze. Mistrzostwa rozegrano w dniu 6 listopada 2018 roku w hali SSP nr 1 we Wrześni. Do rywalizacji przystąpiły cztery wrzesińskie szkoły ponadgimnazjalne. Grano systemem każdy z każdym. Turniej pokazał, że siła trzech drużyn okazała się bardzo wyrównana.

Nieco od reszty odstawali reprezentanci ZSTiO Września, którzy wysoko zostali pokonani przez pozostałe drużyny. W pierwszym swoim turniejowym pojedynku zespół ZSP Września zmierzył się z zawodnikami LO Września. Mecz okazał się kluczowy dla dalszych losów turnieju. Reprezentanci LO Września prowadzili do przerwy 2:0. W drugiej części gry zawodnicy ZSP Września rzucili się do odrabiania strat wygrywając ostatecznie 3:2. Kolejnym istotnym dla losów mistrzostwa meczu gracze ZSZ nr 2 Września 2:3 ulegli LO Września. W ostatnim pojedynku turnieju piłkarze ZSP Września zmierzyli się z zawodnikami ZSZ nr 2 Września. Politechnicy pewnie zwyciężyli 3:0 kończąc turniej z kompletem punktów.

Wyniki meczów

ZSZ nr 2 Września – ZSTiO Września 5:2
ZSP Września – LO Września 3:2
ZSTiO Września – ZSP Września 0:6
ZSZ nr 2 Września – LO Września 2:3
LO Września – ZSTiO Września 8:0
ZSP Września – ZSZ nr 2 Września 3:0

Kolejność końcowa mistrzostw
1. ZSP Września
2. LO Września
3. ZSZ nr 2 Września
4. ZSTiO Września

Reprezentacja ZSP Września zagrała w składzie: Jakub Ziółkowski, Oskar Strzeszyński – Mikołaj Jankowski, Adam Królak, Patryk Krzyżanowski, Hubert Radziejewski, Dawid Szymański, Dominik Szymański, Szymon Klimacki, Kacper Dudek, Kacper Karcz. Opiekunem reprezentacji był pan Robert Czerniak.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap