Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

III TM Klasowym Mistrzem ZSP Września w Piłce Nożnej

Pn Klasowe Mistrzostwa 2018 19 III TMW piątek, 12 października 2018 roku w ramach pikniku z okazji 100. rocznicy Odzyskania Niepodległości rozegrano mecze finałowe Klasowych Mistrzostw ZSP Września w Piłce Nożnej. Bezapelacyjnie tegorocznym mistrzem szkoły zostali reprezentanci klasy III TM.

W roku szkolnym 2018/2019 do rywalizacji przystąpiły 24 klasowe drużyny. Pierwsze trzy rundy rozgrywek przeprowadzono systemem pucharowym. Do strefy finałowej dotarły reprezentacje klasy III TM, III TE i III mmo, które w walce każdy z każdym walczyły o tytuł mistrzowski. Poza zasięgiem pozostałych drużyn okazała się reprezentacja klasy III TM, która kolejno 6:3 pokonała klasę III TE i 8:1 III mmo. W ostatnim pojedynku, który okazał się walką o tytuł wicemistrzowski III TE 1:0 wygrała z III mmo.

Finałowa kolejność
1. III TM
2. III TE
3. III mmo

Po zakończeniu turnieju dokonano jego podsumowania. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i koszulki z logo ZSP ufundowane przez Radę Rodziców. Medale dla finalistów i statuetki dla wyróżnionych graczy ufundowała natomiast firma BP TELEPROJEKT s.c. Robert Rosiak, Mariusz Bachorz. Najlepszym zawodnikiem finałów wybrano Dawida Szymańskiego (III TM). Królem strzelców został natomiast Dominik Szymański (III TM).
Reprezentacja III TM wystąpiła w składzie: Oskar Strzeszyński – Dominik Szymański, Dawid Szymański, Adam Królak, Dawid Kędziora, Piotr Chlebowski, Filip Taczanowski, Kacper Olejniczak, Jacek Jensch, Kacper Kobus, Szymon Jedwabny, Patryk Trzebiatowski.

Wyniki spotkań

I runda
I Tek - II TB 0:8
I TAI – II TI 0:10
III mpr – I TE 2:4
I mmo – III TM 0:26
I mpr – I TM 1;5
II TM – II TAI 2:2 (2:3 K)
III TE – II mmo 4:2
IV TM – IV TE 3:3 (0:2 k)
III mmo – I TI 8:2
IV TB – II TE 3:3 (1:2 k)
II mpr – II/III Tek 7:3
I TB – IV Tek 2:8

II runda
III TB - I TE 6:1
III TM - II TAI 9:1
III TE - I TM 4:1
II mpr - IV TE 0:9
II TI - II TE 1:1 (1:2 k)
III mmo - IV Tek 9:1

III runda
III TM - II TB 10:0
II TE - III mmo 2:5
IV TE - III TE 1:2

Mecze finałowe

III TM - III TE 6:3
III TM - III mmo 8:1
III TE - III mmo 1:0

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap