Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Złoto w Sztafetowych Biegach Przełajowych

 

ppW deszczowy i chłodny dzień 3 października 2018 roku męska drużyna ZSP rywalizowała w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych. Wywalczyła pierwsze miejsce i uzyskała awans do mistrzostw województwa, które zostaną rozstrzygnięte 17 października na Hipodromie Wola w Poznaniu.

Skład drużyny: Szymon Klimacki 2 TB (technik budownictwa), Patryk Sromała 2 mpr (mechanik precyzyjny), Patryk Woźniak 3 TM (technik mechanik), Dawid Szymański 3 TM (technik mechanik), Dominik Szymański 3 TM (technik mechanik), Mikołaj Goclik 1 TE (technik elektronik), Jakub Kamiński 1 TI (technik informatyk), Bartosz Kruszyński 3 TE (technik elektronik), Gerard Kaszyński 1 TI (technik informatyk), Jakub Zielonka 3TE (technik elektronik), Adam Królak 3 TM (technik mechanik), Jakub Kolbetowicz 2TI (technik informatyk)
Gratulujemy i trzymamy kciuki za rywalizację w mistrzostwach województwa.

GALERIA

 

 

 

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap