Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Złoto w Sztafetowych Biegach Przełajowych

ppW deszczowy i chłodny dzień 3 października 2018 roku męska drużyna ZSP rywalizowała w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych. Wywalczyła pierwsze miejsce i uzyskała awans do mistrzostw województwa, które zostaną rozstrzygnięte 17 października na Hipodromie Wola w Poznaniu.

Skład drużyny: Szymon Klimacki kl. II TB (technik budownictwa), Patryk Sromała kl. II mpr (mechanik precyzyjny), Patryk Woźniak kl. III TM (technik mechanik), Dawid Szymański kl. III TM (technik mechanik), Dominik Szymański kl. III TM (technik mechanik), Mikołaj Goclik kl. I TE (technik elektronik), Jakub Kamiński kl. I TI (technik informatyk), Bartosz Kruszyński kl. III TE (technik elektronik), Gerard Kaszyński kl. I TI (technik informatyk), Jakub Zielonka kl. III TE (technik elektronik), Adam Królak kl. III TM (technik mechanik), Jakub Kolbetowicz kl. II TI (technik informatyk).

Gratulujemy i trzymamy kciuki za rywalizację w mistrzostwach województwa.

GALERIA

 

 

 

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap