Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Zapisy do ligi piłki siatkowej trójek mieszanych

Pilka siatkowa trojek mieszanychRozpoczynamy zapisy do ligi piłki siatkowej trójek mieszanych. W trzyosobowym zespole mogą występować uczniowie z różnych klas i musi znajdować się co najmniej jedna dziewczyna. Mecze zostaną rozgrywane na połowie szerokości, lecz na całej długości boiska do piłki siatkowej. Podczas zapisywania się u nauczycieli wychowania fizycznego należy podać nazwę zespołu. Za organizację rozgrywek odpowiedzialny jest pan Maciej Głowacki i pan Grzegorz Machiński.

Czytaj całość

Piłkarze ZSP Września z mistrzostwem powiatu

Pn Mistrzostwa Powiatu 2018 19Sukcesem reprezentacji Zespołu Szkół Politechnicznych we Wrześni zakończyły się Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych 2018/2019. Politechnicy wygrali wszystkie swoje mecze. Mistrzostwa rozegrano w dniu 6 listopada 2018 roku w hali SSP nr 1 we Wrześni. Do rywalizacji przystąpiły cztery wrzesińskie szkoły ponadgimnazjalne. Grano systemem każdy z każdym. Turniej pokazał, że siła trzech drużyn okazała się bardzo wyrównana.

Czytaj całość

Już niebawem rusza Szkolna Liga Tenisa Stołowego

ping pong pixabay cc0Na początku listopada 2018 roku rozpoczną się rozgrywki Szkolnej Ligi Tenisa Stołowego w ZSP Września. Nadal drużyny chcące przystąpić do rozgrywek mogą zgłaszać swój udział. Każda z klas może zgłosić do rozgrywek po dwa dwuosobowe zespoły. System rozgrywek dopasowany zostanie do ilości zgłoszonych drużyn. Zgłoszeń do ligi można dokonywać u nauczycieli wychowania fizycznego.

Tenisiści ZSP z mistrzostwem powiatu

Tenis Powiat 2018 19Podczas rozegranych w dniu 19 października 2018 roku Mistrzostw Powiatu Wrzesińskiego w Tenisie Stołowym Chłopców – Licealiada, najlepsi okazali się reprezentanci ZSP Września. Nasi tenisiści reprezentować będą Powiat Wrzesiński w Finale Rejonu Poznań Teren Wschód.

Czytaj całość

Złoto w Sztafetowych Biegach Przełajowych

SztafetaPW deszczowy i chłodny dzień 3 października 2018 roku męska drużyna ZSP rywalizowała w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych. Wywalczyła pierwsze miejsce i uzyskała awans do mistrzostw województwa, które zostaną rozstrzygnięte 17 października na Hipodromie Wola w Poznaniu.

Czytaj całość

Rozpoczynamy zgłoszenia do Klasowych Mistrzostw ZSP w Piłce Nożnej

Pn 2018 19 zajRozpoczęły się zapisy drużyn do Klasowych Mistrzostw ZSP w Piłce Nożnej. Turniej rozegrany zostanie we wrześniu i październiku 2018 roku. Zgłoszenia drużyn można dokonywać u nauczycieli wychowania fizycznego do dnia 13 września 2018 roku (czwartek). W piątek, 14 września o godzinie 10:20 w sali do tenisa stołowego ogłoszony zostanie system rozgrywek i przeprowadzone losowanie. Przedstawiciele drużyn proszeni są o obecność.

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap