Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Konkurs leksykalno-gramatyczny z języka angielskiego

konkurs leks ang

Zapraszamy uczniów Zespołu Szkół Politechnicznych do udziału w konkursie leksykalno-gramatycznym z języka angielskiego, który odbędzie się w dniu 27 marca 2019 roku o godz. 9:30, w sali 108. Wszelkich informacji udzielają nauczyciele przedmiotu.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap