Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Podsumowanie Supermaturzysty z matematyki

supermaturzystaWe wtorek 21 maja 2019 roku 22 uczniów naszej szkoły wzięło udział w podsumowaniu "Supermaturzysty Powiatu Wrzesińskiego" z matematyki. Projekt jest realizowany dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego oraz nauczycieli, którzy w II półroczu prowadzili zajęcia dodatkowe w ramach grantu edukacyjnego.

W tym roku gościliśmy w Samorządowej Szkole Podstawowej nr 3 we Wrześni. Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych rozwiązywali przykładowy arkusz maturalny z poziomu podstawowego. Mieli możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności matematycznych.

Najlepszy wynik wśród uczniów z ZSP uzyskali:

  • Daniel Urbanowicz z kl. III TI (technik informatyk),
  • Michał Zajda z kl. II TI (technik informatyk).

Gratulujemy!

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap