Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Koala - drużynowy konkurs matematyczno-informatyczny

koalaZapraszamy wszystkich chętnych do udziału w konkursie Koala organizowanym przez Wydział Matematyki i Informatyki UAM oraz Instytut Informatyki Politechniki Poznańskiej. Celem konkursu jest rozbudzanie i rozwijanie zainteresowań młodzieży matematyką dyskretną (w tym kombinatoryką) i informatyką (myśleniem algorytmicznym). Zadania konkursowe pobudzają kreatywne myślenie i zachęcają do poszukiwania oryginalnych i efektywnych rozwiązań.

Szczegóły konkursu, regulamin i zadania treningowe znajdują się na stronie www.koala.poznan.pl. Rejestracja drużyn już się zaczęła, a pierwszy etap konkursu odbędzie się już 7 lutego 2019 roku.

Chętne drużyny z wybranym kapitanem proszone są o zgłaszanie się do szkolnego opiekuna konkursu - pani Magdaleny Zajdy. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w czwartek 31 stycznia i czwartek 7 lutego 2019 roku na długiej przerwie w sali 104.

(Logo i oprawę graficzną konkursu opracowała pani Hanna Kuik)

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap