Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Kangur Matematyczny

logo kangurKolejna edycja konkursu "Kangur matematyczny" odbędzie się w czwartek 21 marca 2019 roku. Wysokość opłaty za udział w konkursie wynosi 9 zł od osoby. Konkurs ma charakter jednorazowego testu, na rozwiązanie którego uczestnicy mają 75 minut.

Regulamin i zasady konkursu: kliknij tutaj 

Instrukcja wypełniania karty: kliknij tutaj

Zapisy u pani Moniki Idczak, do 10 stycznia 2019 roku. Zapraszamy!

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
3
5
6
2019-09-16 09:59:03

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap