Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Matematyka - narzędziem w moim zawodzie

logo Projekt 8.1.2Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w zajęciach dodatkowych z matematyki. Tematyka zajęć: wykraczająca poza ramy programowe, dostosowana do wiedzy niezbędnej w danym zawodzie. Metody pracy: aktywizujące, poszukiwawcze, praca z literaturą uniwersytecką, praca przy wykorzystaniu platform edukacyjnych, programów matematycznych, klocków konstrukcyjnych, wspólne wyjścia i bezpłatne wyjazdy na Uniwersytet lub Politechnikę Poznańską.

Czas zajęć: 90 minut jeden raz w miesiącu.
Miejsce: ZSP Września.
Grupy: kilkuosobowe dla każdego zawodu.

Prowadzący:

  • dla zawodów: technik budownictwa i technik architektury krajobrazu - pani Monika Idczak,
  • dla zawodów: technik informatyk, technik elektronik, technik mechanik oraz technik ekonomista - pani Magdalena Zajda.

Uczniowie zainteresowani proszeni są o zgłaszanie się do odpowiedniego nauczyciela w terminie do końca września 2018 roku.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap