Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Ćwierćfinał konkursu "Supermatematyk"

logo Supermatematyk 2018W sobotę 24 listopada 2018 roku 71 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z powiatu wrzesińskiego rozpoczęło zmagania w ćwierćfinale konkursu matematycznego "Supermatematyk". Celem konkursu jest popularyzacja matematyki wśród młodzieży, rozbudzanie i rozwijanie zainteresowań matematycznych oraz doskonalenie umiejętności matematycznych. Nikt nie żałował wolnego czasu, bo wszyscy mają świadomość jak ważna jest matematyka. Następny celem uczniów jest półfinał. Gratulujemy i życzymy dalszego sukcesu matematycznego. Aby poznać wyniki kliknij tutaj!

Czytaj całość

Festiwal Matematyki

logo festiwal matematyki 2018Dnia 27 września 2018 roku młodzież ZSP pod opieką pani Moniki Idczak i pani Magdaleny Zajdy miała okazję uczestniczyć w Festiwalu Matematyki, który odbył się na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Była to trzecia edycja festiwalu, a tematem przewodnim w tym roku była geometria.

Czytaj całość

Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny

matematyka w obiektywieZachęcamy miłośników matematyki oraz fotografii do udziału w konkursie fotograficznym "Matematyka w obiektywie". Celem konkursu jest budowanie wspólnej płaszczyzny pomiędzy matematyką a sztuką fotografii, wspomaganie edukacji matematycznej, myślenia matematycznego. Udział jest bezpłatny i powszechny. Uczestnicy: dwie grupy wiekowe (do i powyżej 20 roku życia). Termin zgłaszania się do 15 listopad 2018 roku. Więcej informacji na stronie: http://mwo.usz.edu.pl.

Matematyka - narzędziem w moim zawodzie

logo Projekt 8.1.2Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w zajęciach dodatkowych z matematyki. Tematyka zajęć: wykraczająca poza ramy programowe, dostosowana do wiedzy niezbędnej w danym zawodzie. Metody pracy: aktywizujące, poszukiwawcze, praca z literaturą uniwersytecką, praca przy wykorzystaniu platform edukacyjnych, programów matematycznych, klocków konstrukcyjnych, wspólne wyjścia i bezpłatne wyjazdy na Uniwersytet lub Politechnikę Poznańską.

Czytaj całość

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap