Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Nasza choinka w Galerii Karuzela

choinka miniW miniony piątek w Galerii Karuzela stanęła wyjątkowa choinka - Choinka Darów Natury. Większość ozdób zrobili uczniowie klas technik architektury krajobrazu, a do ich wykonania użyli różne nasiona, ziarna kawy, suszone owoce i kwiaty, a także kule wiklinowe oraz gałązki.

Jednak to nie jedyne ozdoby, jakimi zostało przyozdobione drzewko. Wcześniej, każdy z zawodów ZSP wykonał swoją "kierunkową bombkę". I tak mamy - bombkę udekorowaną śrubkami, pieniędzmi oraz kabelkami, a także różnymi innymi przedziwnymi materiałami. Każda z nich jest wyjątkowa i naprawdę bardzo ładna. A pod choinką zasiadł "Bob Budowniczy", którego zrobiły klasy technik budownictwa :) Lampki na choince zapalił pan wicedyrektor Marek Chęciński.

W ciągu dnia uczniowie klasy III i IV TA prowadzili zajęcia florystyczne dla dzieci, w czasie których uczyli maluchy, jak wykonać własne ozdoby świąteczne.

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap