Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Dzień współpracy Wydziału Ekonomiczno-Społecznego Uniwersytetu Przyrodniczego

logo UP współpraca 2019W dniu 12 lutego 2019 roku, na zaproszenie Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, klasa I TI (technik informatyk) z wychowawczynią panią Agnieszką Pol oraz klasa I TEK (technik ekonomista) z wychowawczynią panią Anną Kołodziejczak wzięły udział w "Dniu współpracy" Wydziału Ekonomiczno-Społecznego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Głównym celem spotkania była promocja uczelni, ze szczególnym uwzględnieniem prezentacji Wydziału Ekonomiczno-Społecznego.

W murach uczelni młodzież przywitały władze wydziału w osobach dziekana prof. dr. hab. Walentego Poczty oraz prof. dr. hab. Cezarego Mądrzaka, prorektora ds. studiów. Po prezentacji uczelni oraz kierunków kształcenia, uczniowie odbyli spacer po kampusie uniwersytetu, odwiedzając nowoczesną salę Biocentrum, Collegium Maximum, bibliotekę oraz centrum sportu.

Dla uczestników spotkania uczelnia przygotowała ponadto prezentacje wydziałowych kół naukowych, quiz ekonomiczny oraz wykłady "Jak odnaleźć się na rynku pracy?", "Na straganie w dzień targowy, czyli Polska warzywniakiem Europy". Po tak intensywnie spędzonym dniu, władze Wydziału Ekonomiczno-Społecznego pożegnały swoich gości wspólnym obiadem w stołówce uniwersyteckiej. Dziękujemy za gościnne przyjęcie!

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap