Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Finaliści IV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich

logo Olimpiada WiUHMDnia 29 listopada 2018 roku dotarła do szkoły wiadomość, że Dorota Konieczka i Weronika Kozielska uczennice klasy II TEK (technik ekonomista) oraz Wiktor Fogt z klasy III TEK (technik ekonomista) zostali finalistami IV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich. Uczniowie odnieśli sukces w rozgrywce okręgowej, która odbyła się 15 listopada 2018 roku w Poznaniu.

Oprócz wyłonionej trójki w etapie okręgowym wzięli także udział: Agnieszka Olejnik (II TEK), Katarzyna Woźniak (III TEK) oraz Dawid Tomiak (III TEK), którym należą się podziękowania za włożony trud w przygotowania do zmagań wojewódzkich.

Tematem wiodącym IV edycji konkursu jest "Przedsiębiorczość jako funkcja przedsiębiorcy" i to właśnie z nim będą musieli zmierzyć się finaliści już 13 i 14 grudnia 2018 roku w Bydgoszczy, która będzie gościć 65 uczniów z całej Polski. Warto przypomnieć, że tytuł finalisty zwalnia z etapu pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie technik ekonomista w obydwóch kwalifikacjach.

Koordynatorem olimpiady w Zespole Szkół Politechnicznych jest pani Małgorzata Głowacka. Finalistom życzymy sukcesów w decydującej rozgrywce.

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap