Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

VII Ogólnopolski Konkurs "Normalizacja i ja"

logo Smart CityPolski Komitet Normalizacyjny w Warszawie zaprasza uczniów i nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych (ponadpodstawowych) wszystkich typów do udziału w Ogólnopolskim Konkursie "Normalizacja i ja". Proponowane są trzy kategorie wyrazu dla uczniów: grafika, film i esej, a dla nauczycieli scenariusz lekcji obejmujący obszar tematyczny zawarty w tytule. Konkurs jest przeprowadzany od 1 października 2018 do 31 stycznia 2019 roku. Szczegóły na stronie internetowej PKN (kliknij tutaj!). Zapraszamy również do pobrania plakatu konkursu.

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap