Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

"Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” edycja 2018/2019

logo lekcje ZUSW ramach projektu "Lekcje z ZUS" dnia 27 listopada 2018 roku po raz czwarty w Zespole Szkół Politechnicznych odbył się szkolny etap olimpiady "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych". Do konkursu przystąpiło 27 uczniów z klas ekonomicznych. Rywalizacja polegała na rozwiązaniu testu 20 pytań z zakresu ubezpieczeń społecznych. Do etapu okręgowego zakwalifikowało się troje uczniów z klasy III TEK: Monika Cieślak, Michał Wąsiewicz oraz Kamil Wizła.

Czytaj całość

Finaliści IV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich

logo Olimpiada WiUHMDnia 29 listopada 2018 roku dotarła do szkoły wiadomość, że Dorota Konieczka i Weronika Kozielska uczennice klasy II TEK (technik ekonomista) oraz Wiktor Fogt z klasy III TEK (technik ekonomista) zostali finalistami IV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich. Uczniowie odnieśli sukces w rozgrywce okręgowej, która odbyła się 15 listopada 2018 roku w Poznaniu.

Czytaj całość

VII Ogólnopolski Konkurs "Normalizacja i ja"

logo Smart CityPolski Komitet Normalizacyjny w Warszawie zaprasza uczniów i nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych (ponadpodstawowych) wszystkich typów do udziału w Ogólnopolskim Konkursie "Normalizacja i ja". Proponowane są trzy kategorie wyrazu dla uczniów: grafika, film i esej, a dla nauczycieli scenariusz lekcji obejmujący obszar tematyczny zawarty w tytule. Konkurs jest przeprowadzany od 1 października 2018 do 31 stycznia 2019 roku. Szczegóły na stronie internetowej PKN (kliknij tutaj!). Zapraszamy również do pobrania plakatu konkursu.

Najwyższy czas włączyć normalizację do edukacji!

logo PKN 2018Dnia 22 listopada 2018 rok na zaproszenie pani Agnieszki Pol i pani Anny Kołodziejczak nauczycielek przedmiotów ekonomicznych, szkołę odwiedzili pracownicy Polskiego Komitetu Normalizacyjnego w Warszawie - doradca prezesa PKN dr inż. Zygmunt Niechoda i kierownik Działu Edukacji Normalizacyjnej PKN Wydział Relacji Zewnętrznych pan Paweł Górski.

Czytaj całość

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap