Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wycieczka edukacyjna do firmy Inalfa

logo wycieczka Inalfa 2019W piątek 1 marca 2019 roku klasa II TM (technik mechanik) pod opieką wychowawczyni pani Marleny Czyż i pani Beaty Szelągiewicz wybrała się na kolejną wycieczkę edukacyjną. Tym razem odwiedziliśmy firmę Inalfa w Białężycach, która produkuje szyberdachy do samochodów znanych marek m.in. BMW, Volkswagen czy Jaguar. Uczniowie zapoznali się z nowoczesnym parkiem maszynowym, etapami i specyfiką produkcji, a także ofertą dla potencjalnych kandydatów na pracowników firmy.

Niektórzy klasowi specjaliści mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności zawodowe w zakresie polerowania szkła, co spotkało się z dużym uznaniem ze strony fachowców Inalfy. Zadowoleni i obdarowani "prezentami" wróciliśmy na zajęcia warsztatowe i planujemy następną wycieczkę przedmiotową.

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap