Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wycieczka do firmy Volkswagen w Białężycach

logo wycieczka VWW środę 21 listopada 2018 roku uczniowie klasy II TM (technik mechanik) wraz z paniami Beatą Szelągiewicz i Marleną Czyż byli na wycieczce przedmiotowej w firmie Volkswagen Polska, w Białężycach. Młodzież zobaczyła nowoczesny park maszynowy oraz poznała warunki i specyfikę produkcji samochodu Volkswagen Crafter.

Była to trzecia wycieczka przedmiotowa. W czerwcu 2018 roku uczniowie mieli możliwość odwiedzenia firmy Bridgestone Poznań, gdzie poznali sposób wytwarzania opon samochodowych i motocyklowych. 

Dzięki takim wyjazdom młodzież może porównać teorię z praktyką i zobaczyć warunki pracy różnych firm.

 GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap