Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wycieczka do firmy Volkswagen w Białężycach

logo wycieczka VWW środę 21 listopada 2018 roku uczniowie klasy II TM (technik mechanik) wraz z paniami Beatą Szelągiewicz i Marleną Czyż byli na wycieczce przedmiotowej w firmie Volkswagen Polska, w Białężycach. Młodzież zobaczyła nowoczesny park maszynowy oraz poznała warunki i specyfikę produkcji samochodu Volkswagen Crafter.

Była to trzecia wycieczka przedmiotowa. W czerwcu 2018 roku uczniowie mieli możliwość odwiedzenia firmy Bridgestone Poznań, gdzie poznali sposób wytwarzania opon samochodowych i motocyklowych. 

Dzięki takim wyjazdom młodzież może porównać teorię z praktyką i zobaczyć warunki pracy różnych firm.

 GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap