Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Knauf - systemy suchej zabudowy

suchazabudowaW dniu 30 listopada i 7 grudnia 2018 roku w ramach zajęć z pracowni technologii budownictwa klasa  II TB (technik budownictwa) uczestniczyła w szkoleniu z zakresu suchej zabudowy. Uczniowie na początku zapoznali się z materiałami firmy Knauf, a następnie wzięli udział w części praktycznej. Wykonywali ściany działowe, sufity podwieszane oraz okładziny ścienne. Wszystkie zajęcia prowadzone były przez pana Pawła Rucińskiego, przedstawiciela firmy Knauf.

 

GALERIA

 

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap