Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Fabryka Mapei

mapeiW dniu 29 października 2018 roku klasa I TB (technik budownictwa) wybrała się na wycieczkę do fabryki Mapei w Barcinie. Dzięki ich uprzejmości mieli możliwość zwiedzić zakład produkcji chemii budowlanej, laboratoria oraz magazyny. Prócz tego, odbyła się część wykładowa i praktyczna przeprowadzona przez pana Krzysztofa Szarego. W części teoretycznej zapoznali się z produktami do przygotowania i renowacji podłoża. Natomiast w praktyce aplikowali produkt Mapetherm, gdzie po wykonaniu zostali oceniani ze swojej pracy.

Prócz tego odbył się test kontrolny z tematyki chemii budowlanej. Na sam koniec uczniowie otrzymali upominki oraz wyróżnieni uczniowie nagrody. W imieniu swoim i uczniów dziękujemy firmie Mapei za bardzo miłą atmosferę i gościnę.

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap