Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Knauf - systemy suchej zabudowy

suchazabudowaW dniu 30 listopada i 7 grudnia 2018r. w ramach zajęć z pracowni technologii budownictwa klasa 2TB (technik budownictwa) uczestniczyła w szkoleniu o tematyce – systemy suchej zabudowy. Uczniowie na początku zapoznali się z materiałami firmy Knauf, a następnie wzięli udział w części praktycznej. Wykonywali ściany działowe, sufity podwieszane oraz okładziny ścienne. Wszystkie zajęcia prowadzone były przez Pana Pawła Rucińskiego przedstawiciela firmy Knauf.

Czytaj całość

Wizyta firmy Mapei

MAPEIW dniach 20-21 listopada 2018 roku w Zespole Szkół Politechnicznych mieliśmy zaszczyt gościć przedstawicieli z firmy Mapei, będącej znaną marką chemii budowlanej na całym świecie. Informacje na temat produktów tej firmy przekazał naszym uczniom pan Krzysztof Szary. W wykładach, jak i w części praktycznej udział wzięli uczniowie klasy I TB, II TB oraz III TB (technik budownictwa).

Czytaj całość

Fabryka Mapei

mapeiW dniu 29 października 2018 roku klasa I TB (technik budownictwa) wybrała się na wycieczkę do fabryki Mapei w Barcinie. Dzięki ich uprzejmości mieli możliwość zwiedzić zakład produkcji chemii budowlanej, laboratoria oraz magazyny. Prócz tego, odbyła się część wykładowa i praktyczna przeprowadzona przez pana Krzysztofa Szarego. W części teoretycznej zapoznali się z produktami do przygotowania i renowacji podłoża. Natomiast w praktyce aplikowali produkt Mapetherm, gdzie po wykonaniu zostali oceniani ze swojej pracy.

Czytaj całość

Budowa hali sportowej

halaW dniu 19 października 2018 roku klasa II TB (technik budownictwa) wybrała się na plac budowy hali sportowej przy Zespole Szkół Politechnicznych. Dzięki uprzejmości kierownika pana Sławomira Owczarzaka mieli możliwość wysłuchania informacji na temat etapu prac, technologii ich wykonania jak i zapoznania się z dokumentacją projektową.

Czytaj całość

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap