Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Europejski Miesiąc Cyberbezpieczeństwa 2019

emcbUczniowie klasy I TE (technik elektronik), I TM (technik mechanik) oraz I TB (technik budownictwa), w trakcie zajęć z informatyki prowadzonych przez pana Rafała M. Sochę, realizują zadania European Cyber Security Month. Jest to europejska kampania propagująca szerzenie wiedzy o bezpieczeństwie w cyberprzestrzeni, która pozwala na przybliżenie tematyki związanej z zagrożeniami współczesnego świata. W trakcie zajęć uczniowie realizują zadania podnoszące ich świadomość na temat cyberbezpieczeństwa. W tym roku motywem przewodnim kampanii była cyberhigiena oraz nowoczesne technologie.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap