Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Europejski Miesiąc Cyberbezpieczeństwa 2019

emcbUczniowie klasy I TE (technik elektronik), I TM (technik mechanik) oraz I TB (technik budownictwa), w trakcie zajęć z informatyki prowadzonych przez pana Rafała M. Sochę, realizują zadania European Cyber Security Month. Jest to europejska kampania propagująca szerzenie wiedzy o bezpieczeństwie w cyberprzestrzeni, która pozwala na przybliżenie tematyki związanej z zagrożeniami współczesnego świata. W trakcie zajęć uczniowie realizują zadania podnoszące ich świadomość na temat cyberbezpieczeństwa. W tym roku motywem przewodnim kampanii była cyberhigiena oraz nowoczesne technologie.

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap