Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

"Niedziela z Powiatem" i stypendium Talent

niedziela2 czerwca 2019 roku nasza szkoła po raz drugi uczestniczyła w festynie "Niedziela z Powiatem". Przygotowaliśmy trzy stanowiska z zadaniami dla osób w każdym wieku. Chętni mogli wykonać m.in. flower box, kwietniki, wianki, barwniki z roślin, zaprogramować roboty czy spróbować swoich sił w lutowaniu układów. Rolę instruktorów przejęli tym razem uczniowie z zawodu technik architektury krajobrazu, technik informatyk i technik elektronik.

Ze sceny można było usłyszeń piosenki w wykonaniu Natalii Szczepańskiej, Agnieszki Czupryniak, Martyny Duszki i Eryka Węcławiaka. Podczas imprezy zostały wręczone stypendia Talent. Stypendium Talent przyznawane jest w ostatnim roku nauki uczniom szkół, dla których Powiat Wrzesiński jest organem prowadzącym, którzy swoim talentem, pracą i pasją podczas całego cyklu edukacji, osiągali znaczące sukcesy edukacyjne, artystyczne i sportowe, w szczególności laureaci wieloetapowych konkursów oraz olimpiad szczebla krajowego i międzynarodowego.

Wśród nagrodzonych znalazło się troje absolwentów Zespołu Szkół Politechnicznych we Wrześni: Klaudia Mikołajczak (technik ekonomista), Rafał Kościelniak (technik budownictwa) i Dominika Stawska (technik budownictwa). Gratulujemy nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów!

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap