Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wycieczka do Lubrzy

LubrzaW dniach od 5 do 7 czerwca 2019 roku uczniowie klas II TAI i II mpr, pod opieką pani Magdaleny Kosteckiej, Moniki Idczak oraz Justyny Jurkiewicz, uczestniczyli w wycieczce do Lubrzy. Pierwszego dnia wycieczka zawitała do Świebodzina, gdzie znajduje się figura Chrystusa Króla. Potem uczniowie sprawdzali swoją formę i sprawność w parku linowym w Łagowie.

Drugiego dnia uczniowie zwiedzili bunkry z maszynownią i koszarami – Pętlę Boryszyńską Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego. Jest to część systemu umocnień, zbudowanych przez Niemców w latach 1934-1944, w celu ochrony granic.

Ostatniego dnia uczestnicy wycieczki wybrali się na krajoznawczy spacer Szlakiem Bobra po lasach w okolicy Ośrodka Martinez, w którym nocowali.

 GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap