Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

O bezpieczeństwie i życiu z niepełnosprawnością

logo zycie niepelnosprawnoscW miniony poniedziałek klasy: I TI, I MPR, II TB, II TE, III TAI i III TI brały udział w spotkaniu z przedstawicielami Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka "Podaj dalej" z Konina. Panowie są osobami z niepełnosprawnością ruchową w skutek nieszczęśliwych wypadków. Uczniowie oraz nauczyciele z ogromnym zaciekawieniem i poruszeniem wysłuchali historii naszych gości, które zmieniły ich życie.

Była to doskonała lekcja empatii, bezpieczeństwa, podejmowania świadomych i dojrzałych decyzji oraz nauka tego jak zacząć doceniać to co mamy.

Koordynatorem spotkania był pedagog szkolny pan Piotr Jóźwiak.

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap